Uus Ford Tourneo Custom minibuss pakub parimat istekohta nii tööks kui vabaks ajaks

Ford esitleb uut Tourneo Custom minibussi, millel on julge välisdisain ja täiesti uus noobel sisu. Ruumikas ja luksuslikus kbiinis on segmendis unikaalsed tagaistmed kue eraldi istmega, mida saab konverentsiformaadis ümber paigutada. Suurimat Tourneod on tervenisti uuendatud, et pakkuda ülimat rafineeritust, kvaliteeti ja tehnoloogiat, sealhulgas nutikat kiiruspiirikut ja SYNC 3 sidesüsteemi. Tourneol on Fordi EcoBlue 2-liitrine diiselmootor, uus kuuekäiguline SelectShift automaatkäigukast, tagumise õhkvedrustuse võimalus ning see on saadaval ka eksklusiivse Titanium X ja Sport versioonina.

Uue Tourneo Customi esiosal on julge uus välimus, millel on ühine disain Fordi uusimate sõiduautodega – sel on kõrgele paigutatud trapetsjas iluvõre ja dünaamilised, kitsad esituled, mis sulanduvad auto tugeva õlajoonega.

Saadaval on valik täiustatud esituletehnoloogiat, kõikidel autodel on signatuur-leedpäevatuled ja tippmudelitel võimsad HID Xenon tuled.

Peen kujustus jätkub auto sees Fordi täiesti uue armatuurlauaga, mis põhineb atraktiivsel, nutiseadmetega suhtlemisele orienteeritud kasutajakeskse paigutusega disainifilosoofial. Tugevatel horisontaalsetel kabiini laiust rõhutavatel disainielementidel põhineval uuel armatuurlaual on silmatorkavalt kõrgeklassiline välimus, mida võimendavad pehmed pinnad ja atraktiivsed kroom- ja läikivmusta viimistlusega detailid. Täiesti uued ekraanid ja juhtpaneelid on disainitud paremat ergonoomikat ja kasutuslihtsust silmas pidades. Tippmudelitel on tahvelarvutist inspireeritud 8-tolline värviline puuteekraan, mida saab juhtida näpistus- ja sirvimisliigutustega.

Et tagaosa seadistamisel ja kasutamisel klientidele ülimat paindlikkust pakkuda, on uus Tourneo Custom ainus sõiduk oma segmendis, millel on kuus eraldi istet võimalusega paigutada silmapaistva ligipääsetavuse huvides kaht viimast rida näoga teineteise suunas, või kahe näoga ettepoole suunatud reana.

Viimistlust on terves sõidukis täiesti uuendatud – alates peatugedest ja istmetest kuni küljepaneelide ja vaipadeni – fookusega silmapaistvale meistritööle ja välimusele. Peenemate materjalide valik nagu jämedamast lõngast kangad ja peene tekstuuriga nahk, ja nii heledates kui tumedates stiilsetes, kaasaegsetes värvitoonides siseviimistlus võimendavad kvaliteetsuse ja detailidele pööratud tähelepanu muljet.

Uuel Tourneo Customil on tipptasemel Fordi EcoBlue diiselmootor võimsusevalikuga 105 hj, 130 hj ja 170 hj, mis loovad märkimisväärseid eeliseid ülalpidamiskulude võimsuse vallas – kütusesäästlikkust on parandatud kuni 13 protsendi võrra, pöördemomenti madalatel pööretel 20 protsendi võrra ja CO2 emissioonid algavad 162 g/km*.

Tourneo Customi mudelivalikus on endiselt nii kaheksa- kui üheksakohaline versioon koos valikuga lühikese ja pika teljevahega variandi vahel. Pikem mudel pakub kolmanda istmerea taga täiendavat ruumi pagasi jaoks.

Uuenduste seas on sujuv ja kiire reaktsiooniga kuuekäiguline SelectShift automaatkäigukast, segmendis unikaalne erinevates pagasiga täituvuse tingimustes paindlikku, kontrollitud ja tasast sõitu pakkuv tagumine õhkvedrustussüsteem, ja 17-tollised valuveljed paremaks juhitavuseks ja pidurdamiseks.